'Fashion TV Moda Ödülleri' sahiplerini buluyor

Güncel — 02 Nisan 2014
'Fashion TV Moda Ödülleri' sahiplerini buluyor

Türkiye’nin tek moda ödülleri olan “3.Fashion TV Moda Ödülleri” sahiplerini buluyor. Moda dünyasına geçen yılın “En İyi”si olarak adını yazdıran ünlü isimlerin ödül alacağı gecenin görüntüleri  202 ülkenin Fashion TV ekranlarında yayınlanacak.

Bu yıl 3. Kez düzenlenen “Fashion TV Moda Ödülleri” 15 Nisan gecesi sahiplerini buluyor. 28 farklı dalda dağıtılacak ödüller geçen yıl moda dünyasına adlarını yazdıran moda, TV, tekstil, müzik, sinema, ve şov dünyasından önemli isimlere verilecek. Levent Billionaire İstanbul’da yapılacak olan önemli gecenin organizasyonunu ise Vizyon Ajans sahibi Atilla Kaplakarslan tarafından yapılıyor.

Vatan Şaşmaz ve Ece Vanapoğlu’nun sunuculuğunda gerçekleşecek olan gecede ünlü mankenler tarafından  bir de saat defilesi yapılacak. Ödül töreni Number One TV’den banttan yayınlanırken gecenin görüntüleri  ayrıca 202 ülkede yayın yapan Fashion TV’den de tüm dünyada yayınlayacak. Böylece ülkemizin önemli isimleri 202 ülke ekranlarında boy göstermiş olacak ve adlarından söz ettirecekler. 

Dağıtılacak ödüller alacak olan isimlerinden  bazıları ise şöyle;
Özge Ulusoy “Yılın En İyi Bayan Mankeni”, Cengiz Abazoğlu “Yılın En İyi“Yılın En İyi Haute Couture Tasarımcısı”, Siren Ertan “Yılın En İyi Bayan Moda Tasarımcısı”, Hande Yener “Yılın En İyi Giyinen Pop Müzik Bayan Sanatçısı”,  Kenan Doğulu “Yılın En İyi Giyinen Pop Müzik Erkek Sanatçısı”, İvana Sert “Yılın Moda İkonu” , Tülin Şahin’le Moda “Yılın En İyi Moda Programı”, Muhteşem Yüzyıl “Yılın En İyi Dizi Kostüm Tasarımı”, Beyazıt Öztürk “Yılın En İyi Giyinen Erkek TV Yıldızı” Rafet El Roman-Ezo “Yılın En Moda Düeti” ödüllerini alacak isimlerden bazıları…