Saba Tümer'den 'Aramızda Kalsın'a kahkaha dolu açıklamalar

Magazin — 13 Aralık 2013
Saba Tümer'den 'Aramızda Kalsın'a kahkaha dolu açıklamalar

Tv8'de ekrana gelen Pelin Çini ve Salih Keçeci'nin sunduğu Aramızda Kalsın'ın bugünkü konuğu bayan kahkaha Saba Tümer oldu.

Kahkahaları ve pozitif enerjisiyle programa renk katan Tümer, önemli açıklamalara da imza attı.

İşte programdan satır başları:

Salih'in sayesinde programım patladı
Salih bana konuk olarak İbrahim Tatlıses'i ayarladı. Tatlıses'le beraber Salih de geldi. Semih Saygıner de konuktu o gün. Ben de gayet masumane arkadaşlara bilardo masası getirip kurmalarını istemiştim. Meğer 4 tonmuş o masa. Bilmiyordum tabi. İbrahim Tatlıses'le Semih Saygıner bilardo oynayınca benim program patladı bir anda. 

Somurtan insanla işim olmaz
Somurtan insanlarla yapamam ben. Allah mecbur etmesin, büyük konuşmak istemem ama somurtan insanla işim olmaz. Ben kendimi bildim bileli gülüyorum zaten. Sonradan olan bir şey değil. 

Gözlerim hemen dolar, çaktırmasam da çok duygusalımdır. Bir kere bir programda ağlatmışlardı. Sevmiyorum öyle ağlamayı zırlamayı, kendi derdimle üzmeyi. 

Üniversiteyi 8 yılda bitirdim
Üniversitede sadece sıvanlara giderdim. Devam mecburiyeti yoktu o zaman. Okulun demirbaşı olmuştum. 8 yılda bitirdim üniversiteyi. Önemli olan üniversite diploması değil hayat diploması. Ben zaten gazeteci olacaktım. İzmir'de bir arkadaşımın annesi aklıma sokmuştu spikerliği. Spikercilik oynardım aynanın karşısına geçip. 

Gülgün Budak (Feyman) haberine yalanlama
Hayatımda ilk kez adliyede ifade verdim. Ben heyecanlıydım, hatırlamıyorum gibi birşey demedim. "O zamanlar genç ve heyecanlıydım ondan ders alacağım diye, onun için kendim yaşadığım için olayı her şeyi hatırlıyorum, ama Gülgün hanım için bu alelade bir olay olduğu için hatırlamıyor olabilir" dedim. Verdiğin ifadenin yalan haberi nasıl yapılır anlamıyorum. Şimdi gelip birisi bana 'sunucu olmak istiyorum' dese ve 15 yıl sonra karşıma çıkıp 'beni hatırladın mı' dese nasıl hatırlarım ki ben kendisini. 

Konuşmayan konuk olunca bitsin diye dua ediyor insan, dakikaları sayıyorsun. Öyle anlarda ekip çok yardımcı oluyordu bana, espriler yapıp tekin ediyorlardı beni kulaklığımdan. 

Tek taş yerine bir smiley göndersin yeter
Tek taş hediye edenim olmadı hiç. Öyle bir beklentim de olmadı. Bence doğru olan adam takarsa takar, takmazsa da takmaz. Hayatım boyunca hiç öyle bir insan olmadım. Bana karatlık mücevher alacağına telefonuma bir smiley gönderse yeterli benim için. Maneviyat çok önemli benim için. 

Kıvanç Tatlıtuğ'u daha çok beğeniyorum
Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Çağatay Ulusoy üçlüsünden en çok Kıvanç'ı beğeniyorum. Oyunculuk açısından ilk sırada Kıvanç var benim için. Arkadaş olarak da çok seviyorum kendisini. Bana oyunculuk teklifi geldi. Patron Mutlu Son İstiyor filminde ufak bir rol oynadım. Ocak'ta vizyona girecek film. Oyunculuk çok zor bir şey. Sit-com yapabilirim ama. 

Sezen Aksun benim ablam gibi
Sezen Aksu benim ablam gibi. Çok candan bir insan. İnsanın ona sevgi akıtası sevgi alası geliyor. En çok içime sinen işlerden birisi de Sezen Aksu'yu ağırladığım programdı. İnsanlar sizi özlüyorlar dedi kendisine o da kabul etti beni evine. 

Evliliğe hazırım artık
Evlenmek istiyorum artık. Öncesinde yoktu öyle bir düşüncem. Mehmet Aslan'la hala beni sevgili yazabiliyorlar. Oysa çok samimi arkadaşım kendisi. Semih Erden'le de yazdılar. O da benim kardeşim gibi. İlişkim olsa zaten saklamam ki. Sorsalar neden cevap vermeyeyim. Hayatıma girenler oluyor tabi. Ama illa da göz önünde olmak durumunda değiliz. Bazen görüyorlar da bizi ama yanımdaki ünlü değil diye anlamıyorlar sevgilim olduğunu. İlle de meşhur sevgilim olacak değil ya. 

Çok aşık olursam işimi bırakabilirim. Bu kadar zaman çalışıp didindim istediğim yere geldim sonuçta. Sevdiğim adam da böyle bir ricada bulunursa değerlendiririm. Anne olmak da istiyorum. 

Mehmet Aslan telefon bağlantısı:
Saba benim kısmetimi açıyor, ben ise O'nun kısmetini kapatıyorum. Saba herkes tarafından sevilen bir insan. Erkekler bayılıyor Saba'ya, kadınların da bir kısmı çok seviyor bir kısmı da kıskanıyor. Benim yanımdayken erkekler Saba'ya yaklaşamıyorlar. Saba'yı biri üzebilir mi, çok duygusal bir insan, çok iyi bir dost. Hadi gidiyoruz diyince Saba nereye diye sormaz bile. Hayatında olacak adam hem yakışıklı, hem akıllı, hem bizi sevip kabul edecek biri olmalı. Benim evleneceğim kızın da Saba ile iyi geçinmesi lazım. Yanıma gelen insanları beğenmediği zaman arkamı bir dönüyorum o kız yok. Saba'nın onayından geçmeyen biri benim hayatımda olamaz. 

Mehmet'le çok sağlam bir dostluğumuz var
Mehmet çok akıllı bir çocuk. Hiçbir zaman Mehmet'ten bir çıkarım olmadı, onun da benden olmadı. Belki bu nedenlerle sağlam bir dostluğumuz oldu. Çok yakışıklı bir çocuk. Allah sahibine bağışlasın. Karşılıklı olarak bir koruma iç güdüsüne sahibiz.