23 Nisan Coşkusu Sunay Akın ile birlikte Arçelik Mutfağı’nda

SOSYETTE & DAVET — 21 Nisan 2017
23 Nisan Coşkusu Sunay Akın ile birlikte Arçelik Mutfağı’nda

Cemiyet hayatının ünlü anneleri ve çocukları, Arçelik Mucize Lezzetler etkinliğinde “23 Nisan” için özel hazırlanan pişirme atölyesinde bir araya geldi.

‘Arçelik’le Mucize Lezzetler’ Pişirme Atölyesi cemiyet hayatının ünlü anneleri ve çocuklarının katılımıyla 20 Nisan Perşembe günü Usla Akademi’de gerçekleşti. Geleceğimiz olan çocuklar, etkinlik konuğu ve konuşmacısı Sunay Akın ile “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” üzerine keyifli bir sohbetin tadını çıkarttılar. Garbbo Ajans Baskanı Gizem Aktorun’un evsahipliğinde gerçekleşen davette, ünlü davetliler Arçelik Mutfağı’nda pizza ve birbirinden lezzetli cupcake’ler hazırladılar. Arçelik küçük ev aletlerinin mutfaktaki en büyük yardımcıları olduğunu söyleyen Usla şefi, yemek sanatının püf noktalarını davetlilerle paylaştı.

Seçkin davetliler, “23 Nisan Menüsü” hazırladıktan sonra Arçelik’in tasarladığı www.mucizelezzetler.com sitesine üye olarak kendi özel lezzetlerini sitede paylaşmak üzere sözleşti. 


Arçelik küçük ev aletleri, Arçelik ankastre fırın ve ocaklar kullanılarak hünerlerin sergilendiği atölyede, profesyonel mutfak deneyimi yaşayan davetliler, hazırladıkları yemekleri birbirleriyle paylaşarak keyifli anlar yaşadı.

Usla Akademi’de unutulmaz saatlere sahne olan ve lezzetli yemeklerin yapıldığı Arçelik Mucize Lezzetler etkinliğine; Sitare Akdilek, Esra Kızıltaş, İpek Köse, Begüm Özer, Cansen Kut, İpek Toplusoy gibi ünlü isimler katıldı.