Scarlet, muhteşem bir partiyle açılışını kutladı

SOSYETTE & DAVET — 20 Nisan 2017
Scarlet, muhteşem bir partiyle açılışını kutladı

İstanbulluların yeni buluşma noktası “Scarlet” Steakhouse, 19 Nisan Çarşamba akşamı muhteşem bir açılış partisi düzenledi. Etiler’in tam kalbinde açılan “Scarlet” Steakhouse’un açılış partisinde ünlü isimler bir araya geldi. 

İstanbul’a yeni nesil Steakhouse-Şehir Kulübü kazandırmak amacıyla yola çıkan Türkiye’nin en genç et ustalarından “Scarlet” Steakhouse’un kurucu ortağı Süleyman Dilek yeni mekânının açılış partisini gerçekleştirdi. Etiler Nisbetiye Caddesi’nde çarpıcı konseptiyle konuklarını ağırlayan mekânın açılışında renkli saatler yaşandı. 

İstanbul’un cemiyet hayatının seçkin isimlerinin yanı sıra, moda, sanat ve iş dünyasından pek çok ünlü ismin katıldığı açılış partisinde, Jazz Vokal Dilek Sert Erdoğan ve Perküsyon Sanatçısı Deniz Felder’in performansıyla konuklar gecenin tadını doyasıya çıkarttılar. Geceye katılan aralarında Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Haznedar, Gül Ergi, Begüm Özer, Zeynep Toker, Güneri Civaoğlu, Nihat Tanfer, Okan-Nuray Fenercioğlu, Gökhan Keser, Celil Nalçakan, Şenol İpek, Birol Güven ve Çiğdem Hitay’ın da yer aldığı konuklar kendilerine özel olarak hazırlanan kokteyllerin tadına bakarken bir yandan da müzik eşliğinde dans edip eğlendiler.


Eray Kabil